Tel:
Chiny Łamacz metali producent
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
Profesjonalny producent hydraulicznych pras do złomu

Przenośne urządzenie do balotów metalowych, nożyce aligatorowe, nożyce do zgniatania złomu

Dom ProduktyPrasa ścinająca

Prasa do cięcia blachy stalowej do cięcia metalu 400 tony do cięcia

Prasa do cięcia blachy stalowej do cięcia metalu 400 tony do cięcia

  • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
  • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
  • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
  • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
  • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
 • Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: WANSHIDA
  Orzecznictwo: CE and ISO9001
  Numer modelu: Y83Q-4000G

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: 36500KGS, pakowalność morska
  Czas dostawy: 50 dni
  Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
  Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Shear Baler 403 Forbidden

  403 Forbidden:

  3000 x 2000 x 700 mm
  Rozmiar beli: (300-3000) x400 x 400 mm Silnik: 74kW
  Pojemność: 1,5-2,5ton / h Długość ostrza: 530 mm
  Marka silnika: Siemens Marka PLC: Mitsubishi lub Siemens

  Scrap Metal Shear Baler Machine do cięcia złomu

  1. Produkt:

  Nasza maszyna do ścinania metalu Y83Q-4000G jest idealnym urządzeniem skonfigurowanym w średnich i dużych urządzeniach do recyklingu odpadów metalowych, hutach metali i innych miejscach. Ma szeroką bazę klientów w Rosji, na Ukrainie, w Brazylii, Indiach i innych krajach, w których mamy naszych wyłącznych przedstawicieli lub dystrybutorów. Jeśli chodzi o naszych klientów, pomagamy im instalować i debugować sprzęt oraz oferować szkolenia i inne usługi.

  Ta prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest z pokrywką na zagęszczarce o maksymalnej szerokości 1500 mm. Zgodnie z potrzebami klientów można specjalnie zaprojektować rozmiar skrzynki kompaktowej i beli. Ponadto silnik lub silnik Diesla Cummins można skonfigurować w zależności od warunków przetwarzania użytkowników.
  Okres gwarancji na urządzenie wynosi jeden rok i może być przedłużony zgodnie z wymaganiami. Więcej informacji o tym produkcie można uzyskać kontaktując się z naszą wyspecjalizowaną grupą sprzedaży.

  2. Parametry techniczne:

  Model Y83Q-4000G
  Siła pchania / ścinania butli 400 ton
  Maksymalne ciśnienie robocze 20MPa
  Pojemność 1,5-2,5 tony / h
  Naciśnij pokój otwarty rozmiar 3000 × 2000 × 700 mm
  Wymiary bel (DxSxW) (300-3000) × 400 × 400 mm
  Długość ostrza 530 mm
  Prędkość cięcia 2-3 razy / min
  Układ chłodzenia oleju hydraulicznego System chłodzenia powietrzem
  Silnik 74kW
  Wymiary belownicy (DxSxW) 9200 × 5130 × 3960 mm
  Waga 36500 (kg)
  Rozmiar złomu można ciąć

  Stal kwadratowa: 90 x 90 mm

  Kąt żelaza: 180 × 180 × 15mm (3szt)

  Okrągła stal: D100mm

  I Stal: 320 × 132 × 11,5 mm

  Blacha stalowa: 30 × 450 mm

  Stal kanałowa: 320 x 90 x 10 mm

  3. Opis:

  Prasa do ścinania metalu z serii Y83Q jest wytwarzana poprzez absorpcję zaawansowanej technologii podobnych produktów, takich jak prasa do metalu i ścinanie metalu w kraju i za granicą, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i naszych rzeczywistych sytuacji operacyjnych.

  Skonfigurowany z hydraulicznym układem napędowym nasza maszyna może być obsługiwana ręcznie lub automatycznie. Rozmiar skrzynki kompaktowej, rozmiar beli i tryb prasowania mogą być zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. W razie potrzeby nasze urządzenie może być wyposażone w silnik lub silnik wysokoprężny. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc użytkownikom w instalacji i debugowaniu maszyny oraz przeszkoleniu operatorów.


  4. Aplikacja:
  Prasa do ścinania metalu umożliwia prasowanie na zimno różnych cienkich materiałów metalowych o grubości mniejszej niż 3 mm w prostokątnych belach w stanie normalnym, takich jak stal odpadowa, złom żelazny, stalowa stal itp. Co więcej, ta maszyna przecina prostokątną belę na wymagana długość, w tym odcinek stalowy, który nie jest dłuższy niż 5m. Sprawia, że ​​odpady metalowe są wygodne do przechowywania i transportu. Maszyna ta jest również w stanie zaoferować wykwalifikowany ładunek pieca do hutnictwa metali.


  5. Funkcje:
  1) Nasza prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest w rozsądnej i zwartej konstrukcji. Jest mały i lekki. Oprócz niewielkiej bezwładności ruchu i niskiego poziomu hałasu, maszyna ta zapewnia stabilny ruch, elastyczną pracę, niskie zużycie energii, prosty montaż, bezpieczną i niezawodną pracę itp.
  2) Pod zintegrowanym sterowaniem hydraulicznym i elektrycznym, staje się przyjazny dla użytkownika i łatwy do zabezpieczenia przed przeciążeniem.
  3) Ta maszyna ma szeroki zakres zastosowań. Może pracować jako sprzęt przetwórczy w branży recyklingu metali i w hutach.


  6. Krótkie wprowadzenie procesu prasowania
  Gdy cylinder zaciskowy prasy ścinania złomu działa, głowica zaciskowa jest postrzegana jako drzwi blokujące, użytkownicy muszą ręcznie umieścić materiał odpadowy w belce zagęszczającej ręcznie lub mechanicznie. Po naciśnięciu przycisku automatycznego uruchamiania ręcznego, lewy i prawy cylinder dociskowy zaczynają pracować osobno, aby przesunąć lewą i prawą płytę mocującą do pozycji zamykającej skrzynię zagęszczającą. Cylinder popychający przesunie się do przodu, aby wcisnąć odpady w bele, wykonując zadanie prasowania.
  Następnie otworzy się głowica zaciskowa. Wyrzutnik balotu popycha belę w pewnej odległości do cięcia przy pomocy siłownika ścinania. Czynność ta zostanie powtórzona bez zatrzymania, dopóki beli nie zostanie około 600 mm. Następnie zadanie cięcia jest zakończone. Gdy głowica zaciskająca działa, wyrzutnik balotów powraca do swojej pierwotnej pozycji. Po ponownym otwarciu lewej i prawej płyty mocującej następuje automatyczny proces belowania i cięcia.
  Prasa do ścinania złomu będzie czekać na kolejne ręczne naciśnięcie przycisku automatycznego uruchamiania, aby kontynuować cykl roboczy. Jeśli nie potrzebuje już beli i cięcia, użytkownicy mogą ręcznie wyciągnąć lewą belkę o średnicy 600 mm z urządzenia.

  7. Zdjęcia:

  Szczegóły kontaktu
  Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Cherry Feng

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty
  Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
  Tel:86-135-84177887
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Łamacz metali dostawca. © 2016 - 2020 scrap-metalbaler.com. All Rights Reserved.