Tel:
Chiny Łamacz metali producent
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
Profesjonalny producent hydraulicznych pras do złomu

Przenośne urządzenie do balotów metalowych, nożyce aligatorowe, nożyce do zgniatania złomu

Dom

Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Dziękuję bardzo za inżyniera przyjeżdżającego do instalacji. Prasa do butelek 125ton PET doskonale sprawdza się. --Meksyk

—— Pan Augusto Morales

Nożyce do balotów działają bardzo dobrze od 2010 roku. Oszczędza to dużo pracy i przynosi nam wiele zysków. Dziękuję Ci! --Rosja

—— Panie Andrew

 • Linia produkcyjna
  Nasze główne produkty obejmują prasę do złomu, wykrawarkę aligatorową, prasę poziomą, prasę pionową, nożyce do metalu, prasę do brykietowania złomu, kompaktor Oil Dum itd.

  Złom metalowy może prasować wióry stalowe, złom stalowy, złom aulminum, złom miedzi, złom ze stali nierdzewnej i inne odpady metalowe w wykwalifikowanych ładunkach piecowych o kształcie prostopadłościanu, walca lub ośmiokąta. Ta prasa metalowa jest używana w przemyśle recyklingu, fabrykach stali, hutach metali żelaznych i innych dziedzinach.

  Nożyce aligatora są głównie używane do kształtowania na zimno kształtowników ze stali profilowanych i innych produktów metalicznych i przetwarzania ich na kwalifikowane wsady do pieca. Stosuje się go w fabrykach recyklingu i przetwarzania metalu, zakładach do demontażu samochodów, fabrykach wytapiania i odlewania itd.

  Prasa pozioma i prasa pionowa mogą prasować i belować wiele rodzajów materiałów sypkich i złomu żelaznego i nieżelaznego, takich jak bawełniane odpady, przędze bawełniane, wełny, tkaniny, kulki, papiery odpadowe, odpady z tworzyw sztucznych, słomki pszeniczne, metalowe puszki, worki i wkrótce. Materiały belowane mają wysoki stopień zagęszczenia i równomierny rozmiar, dzięki czemu są łatwe w transporcie.

  Metalowa brykieciarka może prasować różne stalowe skrawki, odlewy z żeliwa, ścinki miedzi, złom aluminium i inne złom do brykietów cylindrycznych o dużej gęstości, dzięki czemu są łatwe do recyklingu i wytapiania.

  Poniżej znajdują się zdjęcia fabryk, wysyłki i pakowania zdjęć, zdjęcia z wystawy, udane sprawy itp.

  Brama fabryczna i budynek

  Warsztat

  Warsztaty przetwarzania

  Warsztaty montażowe

  Obszar gotowych produktów

  Przestrzeń biurowa

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Cherry Feng

Tel: 0086-13584177887

Faks: 86-510-86161811

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
Tel:86-135-84177887
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Łamacz metali dostawca. © 2016 - 2020 scrap-metalbaler.com. All Rights Reserved.