Tel:
Chiny Łamacz metali producent
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
Profesjonalny producent hydraulicznych pras do złomu

Przenośne urządzenie do balotów metalowych, nożyce aligatorowe, nożyce do zgniatania złomu

Dom ProduktyPrasa ścinająca

PLC sterowane hydrauliczne maszyny do cięcia wzdłużnego maszyny do lutowania kątowego WANSHIDA

PLC sterowane hydrauliczne maszyny do cięcia wzdłużnego maszyny do lutowania kątowego WANSHIDA

  • PLC Controlled Hydraulic Shear Baler Scrap Metal Machinery For Angle Iron WANSHIDA
  • PLC Controlled Hydraulic Shear Baler Scrap Metal Machinery For Angle Iron WANSHIDA
  • PLC Controlled Hydraulic Shear Baler Scrap Metal Machinery For Angle Iron WANSHIDA
 • PLC Controlled Hydraulic Shear Baler Scrap Metal Machinery For Angle Iron WANSHIDA

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: WANSHIDA
  Orzecznictwo: CE and ISO9001
  Numer modelu: Y83Q-4000C

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: 36500KGS, pakowalność morska
  Czas dostawy: 50 dni
  Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
  Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Shear Baler Rozmiar prasy prasy: 5000 x 1350 x 680 mm
  Rozmiar beli: (300-600) x 460 x 460 mm lub niestandardowe Silnik: 83 kW
  Pojemność: 1,5-2,5ton / h Chłodzenie olejem: System chłodzenia powietrzem
  Marka silnika: Siemens Marka PLC: Mitsubishi lub Siemens
  High Light:

  Scrap Shearing Machine

  ,

  scrap metal machinery

  WANSHIDA Hydraulic Scrap Belownica Prasy do belowania

  1. Produkt:

  Ta maszyna do ścinania złomu Y83Q-4000C stosowana w średniej i dużej skali zakładów metalurgicznych, hutach złomu i innych miejscach została wyeksportowana do Rosji, Ukrainy, Brazylii, Indii i innych krajów. Ponadto w tych regionach utworzyliśmy wyłącznych agentów lub dystrybutorów.

  Ta zgniatarka do ścinania metalu jest wyposażona w okluzyjną skrzynkę do zagęszczania, odpowiednią do przetwarzania zbyt dużych odpadów i belowania skrobionych pojazdów. Konkretny rozmiar zagęszczarki i bela mogą być zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. Jeśli chodzi o standardową specyfikację, maszyna ma około 3000 mm lub 5 000 mm długości, 1350 mm lub 2000 mm szerokości. W zależności od warunków przetwarzania, maszyna może być wyposażona w silnik lub silnik wysokoprężny Cummins.

  Nasza maszyna jest objęta gwarancją na okres jednego roku, a okres gwarancji może zostać rozszerzony zgodnie z wymaganiami. Dodatkowo zapewniamy użytkownikom szereg usług, takich jak instalacja i debugowanie maszyn, szkolenia dla operatorów i tak dalej. Nasza grupa sprzedaży przekaże więcej informacji o produktach dla klientów.

  2. Parametry techniczne:

  Złomowanie do belowania złomu
  Model Y83Q-4000C
  Siła pchania / ścinania butli 400 ton
  Maksymalne ciśnienie robocze 20MPa
  Pojemność 1,5-2,5 tony / h
  Naciśnij pokój otwarty rozmiar 5000 × 1350 × 680 mm
  Wciśnij bliski rozmiar 5000 × 460 × 460 mm
  Wymiary bel (DxSxW) 460 × (300-460) × (300-600) mm
  Prędkość cięcia 2-3 razy / min
  Układ chłodzenia oleju hydraulicznego System chłodzenia powietrzem
  Moc silnika Diesla 83 kW
  Wymiary belownicy (DxSxW)

  8700 × 2250 × 3200mm

  2000 × 1600 × 1700mm

  Waga 32000 (kg)
  Rozmiar złomu można ciąć

  Stal kwadratowa: 90 x 90 mm

  Kąt żelaza: 180 × 180 × 15mm (3szt)

  Okrągła stal: D100mm

  I Stal: 320 × 132 × 11,5 mm

  Blacha stalowa: 30 × 450 mm

  Stal kanałowa: 320 x 90 x 10 mm

  3. Opis:

  Prasa do ścinania metalu z serii Y83Q jest wytwarzana poprzez absorpcję zaawansowanej technologii podobnych produktów, takich jak prasa do metalu i ścinanie metalu w kraju i za granicą, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i naszych rzeczywistych sytuacji operacyjnych.

  Skonfigurowany z hydraulicznym układem napędowym nasza maszyna może być obsługiwana ręcznie lub automatycznie. Rozmiar skrzynki kompaktowej, rozmiar beli i tryb prasowania mogą być zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. W razie potrzeby nasze urządzenie może być wyposażone w silnik lub silnik wysokoprężny. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc użytkownikom w instalacji i debugowaniu maszyny oraz przeszkoleniu operatorów.


  4. Aplikacja:
  Prasa do ścinania metalu umożliwia prasowanie na zimno różnych cienkich materiałów metalowych o grubości mniejszej niż 3 mm w prostokątnych belach w stanie normalnym, takich jak stal odpadowa, złom żelazny, stalowa stal itp. Co więcej, ta maszyna przecina prostokątną belę na wymagana długość, w tym odcinek stalowy, który nie jest dłuższy niż 5m. Sprawia, że ​​odpady metalowe są wygodne do przechowywania i transportu. Maszyna ta jest również w stanie zaoferować wykwalifikowany ładunek pieca do hutnictwa metali.


  5. Funkcje:
  1. Nasza prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest w rozsądnej, zwartej konstrukcji. Jest mały i lekki. Oprócz niewielkiej bezwładności ruchu i niskiego poziomu hałasu, maszyna ta zapewnia stabilny ruch, elastyczną pracę, niskie zużycie energii, prosty montaż, bezpieczną i niezawodną pracę itp.
  2. Pod zintegrowanym sterowaniem hydraulicznym i elektrycznym, staje się przyjazny dla użytkownika i łatwy do ochrony przed przeciążeniem.
  3. Ta maszyna ma szeroki zakres zastosowań. Może pracować jako sprzęt przetwórczy w branży recyklingu metali i w hutach.


  6. Krótkie wprowadzenie procesu prasowania
  Gdy cylinder zaciskowy prasy ścinania złomu działa, głowica zaciskowa jest postrzegana jako drzwi blokujące, użytkownicy muszą ręcznie umieścić materiał odpadowy w belce zagęszczającej ręcznie lub mechanicznie. Po naciśnięciu przycisku automatycznego uruchamiania ręcznego, lewy i prawy cylinder dociskowy zaczynają pracować osobno, aby przesunąć lewą i prawą płytę mocującą do pozycji zamykającej skrzynię zagęszczającą. Cylinder popychający przesunie się do przodu, aby wcisnąć odpady w bele, wykonując zadanie prasowania.
  Następnie otworzy się głowica zaciskowa. Wyrzutnik balotu popycha belę w pewnej odległości do cięcia przy pomocy siłownika ścinania. Czynność ta zostanie powtórzona bez zatrzymania, dopóki beli nie zostanie około 600 mm. Następnie zadanie cięcia jest zakończone. Gdy głowica zaciskająca działa, wyrzutnik balotów powraca do swojej pierwotnej pozycji. Po ponownym otwarciu lewej i prawej płyty mocującej następuje automatyczny proces belowania i cięcia.
  Prasa do ścinania złomu będzie czekać na kolejne ręczne naciśnięcie przycisku automatycznego uruchamiania, aby kontynuować cykl roboczy. Jeśli nie potrzebuje już beli i cięcia, użytkownicy mogą ręcznie wyciągnąć lewą belkę o średnicy 600 mm z urządzenia.

  7. Zdjęcia:

  Szczegóły kontaktu
  Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Cherry Feng

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty
  Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
  Tel:86-135-84177887
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Łamacz metali dostawca. © 2016 - 2020 scrap-metalbaler.com. All Rights Reserved.