aboutus

Linia produkcyjna

Nasze główne produkty obejmują prasę do złomu, wykrawarkę aligatorową, prasę poziomą, prasę pionową, nożyce do metalu, prasę do brykietowania złomu, kompaktor Oil Dum itd.

Złom metalowy może prasować wióry stalowe, złom stalowy, złom aulminum, złom miedzi, złom ze stali nierdzewnej i inne odpady metalowe w wykwalifikowanych ładunkach piecowych o kształcie prostopadłościanu, walca lub ośmiokąta. Ta prasa metalowa jest używana w przemyśle recyklingu, fabrykach stali, hutach metali żelaznych i innych dziedzinach.

Nożyce aligatora są głównie używane do kształtowania na zimno kształtowników ze stali profilowanych i innych produktów metalicznych i przetwarzania ich na kwalifikowane wsady do pieca. Stosuje się go w fabrykach recyklingu i przetwarzania metalu, zakładach do demontażu samochodów, fabrykach wytapiania i odlewania itd.

Prasa pozioma i prasa pionowa mogą prasować i belować wiele rodzajów materiałów sypkich i złomu żelaznego i nieżelaznego, takich jak bawełniane odpady, przędze bawełniane, wełny, tkaniny, kulki, papiery odpadowe, odpady z tworzyw sztucznych, słomki pszeniczne, metalowe puszki, worki i wkrótce. Materiały belowane mają wysoki stopień zagęszczenia i równomierny rozmiar, dzięki czemu są łatwe w transporcie.

Metalowa brykieciarka może prasować różne stalowe skrawki, odlewy z żeliwa, ścinki miedzi, złom aluminium i inne złom do brykietów cylindrycznych o dużej gęstości, dzięki czemu są łatwe do recyklingu i wytapiania.

Poniżej znajdują się zdjęcia fabryk, wysyłki i pakowania zdjęć, zdjęcia z wystawy, udane sprawy itp.

Brama fabryczna i budynek

Warsztat

Warsztaty przetwarzania

Warsztaty montażowe

Obszar gotowych produktów

Przestrzeń biurowa

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs. Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Pozostało znaków(20/3000)