Prasa do cięcia blachy stalowej do cięcia metalu 400 tony do cięcia
1 zestaw
MOQ
Negotiable
Cena £
Channel Steel Shear Baler Machine For Scrap Metal Cutting 400 Ton Cutting Force
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: WANSHIDA
Orzecznictwo: CE and ISO9001
Numer modelu: Y83Q-4000G
High Light:

Maszyny do cięcia złomu

,

maszyny złomowe

Zapłata
Szczegóły pakowania: 36500KGS, pakowalność morska
Czas dostawy: 50 dni
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
specyfikacje
Nazwa produktu: Shear Baler
Rozmiar pokoju prasowego: 3000x2000x700mm
ROZMIAR BELI: (300-3000) x400x400mm
Silnik: 74kw
Pojemność: 1,5-2,5 tony / godz
Długość ostrza: 530 mm
Marka silnika: Siemens
Marka PLC: Mitsubishi lub Siemens
opis produktu

Scrap Metal Shear Baler Machine do cięcia złomu

1. Produkt:

Nasza maszyna do ścinania metalu Y83Q-4000G jest idealnym urządzeniem skonfigurowanym w średnich i dużych urządzeniach do recyklingu odpadów metalowych, hutach metali i innych miejscach. Ma szeroką bazę klientów w Rosji, na Ukrainie, w Brazylii, Indiach i innych krajach, w których mamy naszych wyłącznych przedstawicieli lub dystrybutorów. Jeśli chodzi o naszych klientów, pomagamy im instalować i debugować sprzęt oraz oferować szkolenia i inne usługi.

Ta prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest z pokrywką na zagęszczarce o maksymalnej szerokości 1500 mm. Zgodnie z potrzebami klientów można specjalnie zaprojektować rozmiar skrzynki kompaktowej i beli. Ponadto silnik lub silnik Diesla Cummins można skonfigurować w zależności od warunków przetwarzania użytkowników.
Okres gwarancji na urządzenie wynosi jeden rok i może być przedłużony zgodnie z wymaganiami. Więcej informacji o tym produkcie można uzyskać kontaktując się z naszą wyspecjalizowaną grupą sprzedaży.

2. Parametry techniczne:

Model Y83Q-4000G
Siła pchania / ścinania butli 400 ton
Maksymalne ciśnienie robocze 20MPa
Pojemność 1,5-2,5 tony / h
Naciśnij pokój otwarty rozmiar 3000 × 2000 × 700 mm
Wymiary bel (DxSxW) (300-3000) × 400 × 400 mm
Długość ostrza 530 mm
Prędkość cięcia 2-3 razy / min
Układ chłodzenia oleju hydraulicznego System chłodzenia powietrzem
Silnik 74kW
Wymiary belownicy (DxSxW) 9200 × 5130 × 3960 mm
Waga 36500 (kg)
Rozmiar złomu można ciąć

Stal kwadratowa: 90 x 90 mm

Kąt żelaza: 180 × 180 × 15mm (3szt)

Okrągła stal: D100mm

I Stal: 320 × 132 × 11,5 mm

Blacha stalowa: 30 × 450 mm

Stal kanałowa: 320 x 90 x 10 mm

3. Opis:

Prasa do ścinania metalu z serii Y83Q jest wytwarzana poprzez absorpcję zaawansowanej technologii podobnych produktów, takich jak prasa do metalu i ścinanie metalu w kraju i za granicą, w celu zaspokojenia potrzeb klientów i naszych rzeczywistych sytuacji operacyjnych.

Skonfigurowany z hydraulicznym układem napędowym nasza maszyna może być obsługiwana ręcznie lub automatycznie. Rozmiar skrzynki kompaktowej, rozmiar beli i tryb prasowania mogą być zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników. W razie potrzeby nasze urządzenie może być wyposażone w silnik lub silnik wysokoprężny. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc użytkownikom w instalacji i debugowaniu maszyny oraz przeszkoleniu operatorów.


4. Aplikacja:
Prasa do ścinania metalu umożliwia prasowanie na zimno różnych cienkich materiałów metalowych o grubości mniejszej niż 3 mm w prostokątnych belach w stanie normalnym, takich jak stal odpadowa, złom żelazny, stalowa stal itp. Co więcej, ta maszyna przecina prostokątną belę na wymagana długość, w tym odcinek stalowy, który nie jest dłuższy niż 5m. Sprawia, że ​​odpady metalowe są wygodne do przechowywania i transportu. Maszyna ta jest również w stanie zaoferować wykwalifikowany ładunek pieca do hutnictwa metali.


5. Funkcje:
1) Nasza prasa do ścinania metalu ze złomem zaprojektowana jest w rozsądnej i zwartej konstrukcji. Jest mały i lekki. Oprócz niewielkiej bezwładności ruchu i niskiego poziomu hałasu, maszyna ta zapewnia stabilny ruch, elastyczną pracę, niskie zużycie energii, prosty montaż, bezpieczną i niezawodną pracę itp.
2) Pod zintegrowanym sterowaniem hydraulicznym i elektrycznym, staje się przyjazny dla użytkownika i łatwy do zabezpieczenia przed przeciążeniem.
3) Ta maszyna ma szeroki zakres zastosowań. Może pracować jako sprzęt przetwórczy w branży recyklingu metali i w hutach.


6. Krótkie wprowadzenie procesu prasowania
Gdy cylinder zaciskowy prasy ścinania złomu działa, głowica zaciskowa jest postrzegana jako drzwi blokujące, użytkownicy muszą ręcznie umieścić materiał odpadowy w belce zagęszczającej ręcznie lub mechanicznie. Po naciśnięciu przycisku automatycznego uruchamiania ręcznego, lewy i prawy cylinder dociskowy zaczynają pracować osobno, aby przesunąć lewą i prawą płytę mocującą do pozycji zamykającej skrzynię zagęszczającą. Cylinder popychający przesunie się do przodu, aby wcisnąć odpady w bele, wykonując zadanie prasowania.
Następnie otworzy się głowica zaciskowa. Wyrzutnik balotu popycha belę w pewnej odległości do cięcia przy pomocy siłownika ścinania. Czynność ta zostanie powtórzona bez zatrzymania, dopóki beli nie zostanie około 600 mm. Następnie zadanie cięcia jest zakończone. Gdy głowica zaciskająca działa, wyrzutnik balotów powraca do swojej pierwotnej pozycji. Po ponownym otwarciu lewej i prawej płyty mocującej następuje automatyczny proces belowania i cięcia.
Prasa do ścinania złomu będzie czekać na kolejne ręczne naciśnięcie przycisku automatycznego uruchamiania, aby kontynuować cykl roboczy. Jeśli nie potrzebuje już beli i cięcia, użytkownicy mogą ręcznie wyciągnąć lewą belkę o średnicy 600 mm z urządzenia.

7. Zdjęcia:

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Pozostało znaków(20/3000)