Dostosowana długość ostrza Hydrauliczna maszyna do cięcia aligatora dla firm stalowych Q43-1200
1 zestaw
MOQ
Negotiable
Cena £
Customized Blade Length Hydraulic Alligator Shear Machine For Steel Companies Q43-1200
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: WANSHIDA
Orzecznictwo: CE and ISO9001
Numer modelu: Q43-1200
High Light:

Maszyny aligatora

,

frez do złomu

Zapłata
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
specyfikacje
Nazwa produktu: Hydrauliczne nożyce aligatora
Długość ostrza: 600 mm
Rozmiar szczęki: 285 mm
Silnik: 15kw
Złom Można ciąć: D45mm lub 40x40mm
Siła złomu prasy: 80 tys
Operacja: Kontrola przycisku
Marka PLC: Mitsubishi lub Siemens
opis produktu
Certyfikat CE Q43-1200 Złom metalowy dla firm stalowych

1. Produkt:

Nożyce do złomu z aligatora Q43-1200 nadają się do pracy w małych i średnich fabrykach metali, fabrykach stali, złomach do recyklingu metali itp. Popularny wśród klientów z Republiki Południowej Afryki, produkt ten został zamówiony przez cały czas w sposób ciągły .

Ogólnie napęd hydrauliczny ułatwia automatyzację maszyny. W zależności od zróżnicowanych zaworów regulacyjnych, a zwłaszcza kombinacji sterowania hydraulicznego i elektrycznego, nożyce te łatwo osiągają skomplikowany automatyczny cykl pracy. Dodatkowo maszyna obsługiwana jest za pomocą przycisków z ręcznym podawaniem materiału i automatycznym cięciem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie, nasz wyspecjalizowany zespół sprzedaży pomoże Ci szczerze.

2. Parametry techniczne:

Model Q43-1200
Siła cięcia 1200Kn
Naciśnij przycisk Scrap Force 80Kn
Długość ostrza 600 mm
Rozmiar szczęki 285 mln
Moc silnika 15 Kw
Czas cyklu Sec
Wymiary mm
Waga Kgs
Złom Skróć Rozmiar złomu należy skrócić
Okrągła stal Φ45mm
Kwadratowa stal 40 × 40 mm
Kąt Stal 100 × 100 × 10mm
Channel Steel 180 × 68 × 8 mm
Blachy stalowej

25 × 140 mm

3. Opis:

Głównymi mocnymi punktami nożyc aligatora są zrównoważona i stabilna transmisja, stabilna prędkość obrotowa przy zmianie obciążenia. Kontrolowane za pomocą przycisków, maszyna jest w stanie wykonać automatyczne cięcie i podawanie ręczne. Wysoko ceniony przez klientów z Rosji i Ukrainy, produkt ten został sprzedany prawie 300 sztuk tym klientom w ciągu ostatnich dwóch lat.

Nożyce aligatorowe z serii Q43 są najczęściej stosowane w zakładach przerobu metali z recyklingu, przy demontażu pól pojazdów skradzionych, pól wytopowych i odlewniczych oraz w innych gałęziach przemysłu. Jest w stanie obrabiać kształtowniki stalowe o różnych kształtach i zróżnicowanym odpadowym metalu konstrukcyjnym, takim jak stal okrągła, kwadratowa, kątowa, I, stalowa, stalowa i stalowa do zakwalifikowanego wsadu do pieca poprzez cięcie na zimno. Dodany za pomocą odpowiednich urządzeń, nasz produkt może pracować jako sprzęt do ścinania długości dla małych sekcji stalowych w walcarce.

4. Budowa
W standardowej strukturze nożyce aligatora, komputer mainframe i stacja hydrauliczna są rozdzielone. W tym przypadku rama główna składa się z uchwytu ostrza tnącego, wspornika ruchomego ostrza napędzanego przez cylinder ścinający, płyty trzymającej napędzanej przez cylinder trzymający, urządzenie regulujące i tak dalej. Jeśli chodzi o małą niestandardową maszynę, główna i hydrauliczna może być zintegrowana razem, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto cylinder zaciskowy można usunąć w zależności od warunków cięcia.
Tryb pracy
Specjalna konstrukcja jest zgodna z potrzebami klientów. Ta maszyna może stosować ręczne urządzenie podające, ręczny system ścinania dla pojedynczego cięcia lub automatycznego ciągłego systemu cięcia. Jeśli chodzi o maszynę o małych rozmiarach, pedał nożny może być używany do sterowania.


5. Funkcje
1) Pod napędem hydraulicznym nożyce aligatora są bezpieczne, niezawodne i wygodne do manipulacji.
2) Długość otwarcia ostrza zmienia się, w tym 400 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm i 1800 mm. Siła tnąca jest podzielona na osiem stopni, od 63ton do 500ton. Użytkownicy mogą wybrać maszynę z różną siłą i rozmiarem otworu ostrza w pewnym zakresie w oparciu o wymagania skali roboczej i ścinania.
3) Nie wymaga śrub stopowych do zainstalowania urządzenia.
4) W miejscu, w którym nie ma zasilania, urządzenie może być zasilane przez silnik wysokoprężny.

6. Zdjęcia:

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Pozostało znaków(20/3000)