aboutus

Profil firmy

Jiangsu Wanshida Hydrauliczne Maszyny Co., Ltd (Jiangyin Merceko International Trade Co, Ltd.) jest renomowanym przedsiębiorstwem w branży maszyn recyklingowych, a specjalizuje się w produkcji prasach metalowych, nożyce do metali, prasy do kresek, nożyce do belowania, brykiet złomu metali maszyny, luzem Prasa materiałowa, niszczarki metalowe i inne maszyny hydrauliczne w Chinach, a także w Azji.
Zapewniamy zarówno standardowe, jak i indywidualne projektowanie w szerokim zakresie różnych maszyn. Są one szeroko stosowane w przemyśle metalowych hutnictwa, tekstyliów, włókien, papieru, odpadów, recyklingu, Automobile, obróbki metali i tak dalej. Nasze produkty są znane nie tylko w ponad 30 prowincjach i miastach na rynkach krajowych, ale również są sprzedawane popularnie w ponad 70 krajach i regionach na całym świecie, takich jak Europa Wschodnia, Europa Zachodnia, Bliski Wschód, Afryka, Azja Południowa, Południowo-Wschodnia Azji, Oceanii, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej itd.
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co Ltd została założona w 1985 roku, a my zbadaliśmy i wyprodukowaliśmy pierwszy zestaw hydrauliczne baleron metalowy w kraju w tym samym roku.
W celu zwiększenia naszego rynku zagranicznego i poprawy naszej marki "Wanshida", szczególnie ustanowiony naszej firmy handlowej ------- Jiangyin Merceko International Trade Co, Ltd.
Zawsze doskonalimy nasz system zarządzania jakością. I przeszliśmy certyfikat ISO 9001: 2008 System Zarządzania Jakością i certyfikat CE.
Czekamy na przyszłość, Merceko oczekuje współpracy z Państwem na rzecz większych osiągnięć.

Historia

Wanshida Hydraulic Machinery specjalizuje się w masowej produkcji maszyn hydraulicznych. Oprócz zaawansowanych urządzeń do produkcji i kontroli, wykorzystujemy wiodące technologie w zakresie projektowania i produkcji złomu złomu, noży do metali, nożyc hydraulicznych, prasy brykietowej oraz innych produktów.

Zgodnie z wymaganiami klientów specyficzne, niestandardowe urządzenia hydrauliczne można dostosować do potrzeb klienta. Nasz sprzęt jest szeroko stosowany w hutnictwie metali, tekstyliach, włóknach chemicznych, papiernictwie, recyklingu odpadów, wykorzystaniu zasobów odnawialnych, przetwórstwie metali i innych branżach.

Historia rozwoju

1. W 1985 roku powstała Państwowa Fabryka Maszyn Zhouzhuang, a pierwszy krajowy wycinak złomu został opracowany.

2. W 1995 r. Jiangyin Zhouzhuang Generalny Zakład Maszynowy Hydraulik został ustanowiony.

3. W 2002 roku firma została przemianowana na Jiangyin Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd.

4. W 2004 r. Powstał cylinder kruszący i uzyskał certyfikat wzoru patentowego.

5. W 2005 r. Uzyskaliśmy certyfikat wzoru użytkowego dla kruszarki do cylindrów.

6. W 2006 r. Posiadaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001 i certyfikat CE UE.

7. W 2010 roku firma zmieniła nazwę Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd. wraz ze wzrostem skali.

8. W 2011 r. Zdaliśmy egzamin ISO14000 9. W 2012 r., Aby dostosować się do potrzeb rynku, wybudowaliśmy nową fabrykę standardową, a roczna produkcja wzrosła.

9. W 2012 r., Aby dostosować się do wymagań rynku, budujemy nową fabrykę standardową, a roczna produkcja wzrasta.

10. W 2013 roku założyliśmy biuro w Jieyang w Kantonie.

11. W 2014 roku Jiangyin Merceko International Trade Co., Ltd. został założony w celu rozszerzenia działalności za granicę.

12. W latach 2006-2012 otrzymaliśmy kolejny tytuł ratingu kredytowego AAA przez Jiangsu Far East International Appraisal and Consultation Co., Ltd, AAA Level Enterprise z "Honoring Contract and Keeping Promist" przez rząd Wuxi, członek chińską Stowarzyszenie Przemysłu Ciężkiego Maszyny, Jednostka demonstracyjna o doskonałej integralności i ochrony praw jednostki prowincji Jiangsu, Jednostka Gwarantowana Jakości i Gwarancji, itd.

Usługa

Kompletny zestaw starannych usług dla naszych szanowanych klientów będzie dostarczany przed, w trakcie i po zakupie.

Przed zakupem klienci mogą uzyskać wskazówki i sugestie dotyczące prawidłowych maszyn od naszego wyspecjalizowanego personelu technicznego i sprzedawców. Poszczególne maszyny można dostosować do potrzeb, aby zapewnić klientom uzyskanie satysfakcjonujących i ekonomicznych produktów.

Po potwierdzeniu zamówienia rozwiązujemy kwestie resztowe dla klientów. Układ produkcyjny zostanie rozwiązany tak szybko, jak to możliwe. Ogólnie cykl produkcyjny trwa 35 dni roboczych. Duża skalowana maszyna potrzebuje około dwóch miesięcy. Podczas produkcji nasi handlowcy poinformują klientów o harmonogramie produkcji w czasie rzeczywistym, wysyłając zdjęcia produkcji na miejscu.

Po zakończeniu produkcji zdjęcia gotowej maszyny zostaną wysłane do klientów, którzy mogą w dowolnym momencie przedstawić niezadowalające przyczyny. Sugestie klientów zostaną zaakceptowane. Nigdy nie przestaniemy modyfikować produktu, dopóki klienci nie będą zadowoleni. Od klientów oczekuje się, że nasza fabryka będzie sprawdzać produkty i zaproponować wskazówki. Po potwierdzeniu produktów skontaktujemy się z firmą wysyłkową w celu dostarczenia. Wszystkie oryginalne dokumenty dostawy zostaną wysłane w odpowiednim czasie, co jest wygodne dla klientów w celu pobrania produktów w odpowiednim czasie.

Kiedy klienci otrzymują produkty, nasi technicy zostaną przydzieleni do fabryk klientów, aby zainstalować, zlecić debugowanie maszyn. Będą oferować szkolenia, wskazówki dotyczące codziennej konserwacji i pielęgnacji maszyny, a także rozwiązania typowych problemów itd. Wszelkie problemy dotyczące używanej maszyny mogą być dostarczone do nas, wysyłając e-mail lub dzwoniąc. Staramy się jak najszybciej rozwiązać problemy użytkowników.

Wszystkie nasze maszyny są objęte gwarancją na okres jednego roku, a okres gwarancji może zostać przedłużony zgodnie z wymaganiami klientów. Jeśli maszyna zostanie uszkodzona przez mężczyzn w tym okresie, części zamienne po cenie zakupu zostaną dostarczone po potwierdzeniu niepowodzenia przez zdjęcia. Jeśli nie jest to spowodowane przez człowieka uszkodzenie, oferujemy bezpłatne akcesoria do wymiany. W czasie trwania gwarancji oferujemy stałe serwisowanie produktów. Pobieramy tylko uszkodzone części zamienne po cenie nabycia.

Naszym celem jest oferowanie klientom profesjonalnych, jakościowych i satysfakcjonujących produktów. Doradzanie klientom jest podstawą naszej działalności.

Nasz zespół

Nasz zespół

Jesteśmy zdecydowanym zespołem, dążymy do doskonałości, spokojnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wyzwaniom, upierając się poszukiwaniu rewolucji i tworzenia.

Jesteśmy doświadczonym, profesjonalnym i sprawnym zespołem, wypełnionym pragnieniami, aby przekroczyć samych siebie. Staramy się wypełniać nasze obowiązki i obowiązki w celu zapewnienia lepszej obsługi naszym klientom.

Misja Korporacyjna

Zrobić maszyną hydrauliczną Wanshida w każde zakątek świata

Zapewnij wszystkim klientom dumę z maszyny Wanshida Hydraulic

Zostańmy liderem w przemyśle hydraulicznym

Kultura korporacyjna

Aby stać się pracownikami pierwszej klasy, stworzyć produkty pierwszej klasy, stworzyć pierwszą klasę

Wzmocnij zarządzanie, polepszaj jakość usług, najpierw marka, jakość

Wiara oparta, innowacje, wspólny rozwój

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs. Cherry Feng
Tel : 0086-13584177887
Faks : 86-510-86161811
Pozostało znaków(20/3000)